Medžiugorje. Iš piligriminės kelionės sugrįžus. Galerija

Dalinames mintimis ir nuotraukomis iš mūsų piligriminės kelionės i Medžiugorje (gegužė, 2011m.)

 

Keliavome per Kroatiją, Vengriją, aplankydami Plitvicos ežerų nacionalinį parką, Mostarą, Splitą,Vengrijoje – Budapeštą.

Medžiugorje – gausiai piligrimų lankoma vieta, žymi stebuklingais Mergelės Marijos apsireiškimais. 1981m. būtent toje vietoje šešiems vaikams apsireiškė Dievo Motina…

Piligriminė kelionė yra drąsus išvykimas, drąsus žingsnis į nežinią. Tai yra išvykimas iš saugios namų aplinkos ir tapimas tuo, kuo pasaulis nenori, kad būtumei. Tas momentas, kai palieki savo namus, yra nulemtas tavo maldos. Tu jaudiniesi, kas gali nutikti, ką ši kelionė atneš. Tokiais momentais kiek tik gali priartėji prie Jėzaus. Kai tik atvyksti į piligrimystės vietą, visada apima išėjimo jausmas. Iškyla baimė ir tu klausi: „Kodėl aš žengiau šį žingsnį?“. Bet tai yra labai didelis žingsnis. Kiekviena malda turi tą patį mechanizmą. Kiekvienam reikia įgyti maldos ir piligrimystės patirtį.

Tavo kelionė į Medjugorję yra mažytė kibirkštis. Tikra kelionė ta, kai namo grįžti nešdamas meilę. Naujus apsisprendimus priimsi vadovaujamas Šventosios Dvasios, kuri padės statyti naują Dievo miestą.(T. Svetozar Kraljevič, OFM)


Vienas atsakymas to “Medžiugorje. Iš piligriminės kelionės sugrįžus. Galerija”

  1. Saunus Jus zmones

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: